חינוך פיננסי

מילה לאלה עם הכסף-ולאלה שבלעדיו

הדבר הכי נורא שאתה יכול לעשות הוא להפסיק לשים לב. תמשיך להסתכל על פרטים, תמשיך להסתכל על דרכים לצאת ממרוץ העכברים, ותשמור על ראש פתוח בנוגע לאיך להגשים את המטרות שלך.
 

למה חינוך פיננסי

מי מלמד את ילדיכם שיעורים על כסף? חינוך פיננסי מקנים בבית. מה מלמדים אותנו ההורים? לעבוד קשה בשביל להרויח כסף, לחסוך, לקחת הלוואות ומשכנתא לרכישת בית, רכב, טיולים בחו"ל ולפרוש לפנסיה אחרי 40 שנה במשכורת עלובה - לזה קוראים "מרוץ העכברים".
 

הסבר על משחקים

המשחק הזה מדמה מציאות כלכלית וסימולציה המשקפת התנהלות פיננסית של אנשים בחיים - האמונות שלהם והעשייה הפיננסית. אמונות שונות, תוצאות שונות. דרך המשחק החוויתי לומדים איך חושבים העשירים ואיך להיות משקיעים.
 

רוברט וקים קיוסאקי

קיוסאקי מביע אכזבה ממערכת החינוך וטוען שהיא אינה מכינה את הילדים לעולם האמיתי, העולם הפיננסי כיוון שאיננה מלמדת השכלה פיננסית. הוא פונה אל הילדים (שהם למעשה המבוגרים של העתיד), ומלמד אותם ואת הוריהם את סודות העושר בשפה פשוטה וברורה. הוא מספק להם דרך מחשבה ייחודית שלפיה יוכלו לחיות חיים מאושרים, וללא דאגות כלכליות. קיוסאקי טוען כי המשכילים מבלים את כל חייהם במירוץ עכברים, ובספרו הוא מלמד כיצד לצאת ממנו לדרך חיים טובה יותר.
 

מהו המשחק קאשפלואו

המשחק הפיננסי הראשון מסוגו בעולם בעברית שישנה לך את הגישה לכסף והתנהלות פיננסית!
 
buy

לפרטים נוספים צרו קשר:

טלפון: 050-8789615

האם ידעתם ?

שצריכים לשחק את המשחק לפחות 10 פעמים בכדי להפנים את התוכן
send